Autoservis

 

Provádíme výměnu oleje

Olej je nepostradatelnou provozní kapalinou každého automobilu. Počtem ujetých kilometrů se postupně opotřebovává. Z tohoto důvodu je nutná výměna oleje. Zanedbáním výměny oleje můžete způsobit svému vozidlu nevratné závady. Kdy je čas na výměnu oleje si musí hlídat každý sám, neboť jednotliví výrobci automobilů stanovují různé limity. V našem autoservise nabízíme jen vysoce kvalitní značkové oleje Liquy Moly a Castrol.

 

 

Výměna brzdových destiček

Výměna brzdových destiček se rozhodně nesmí zanedbat. Opotřebované brzdové destičky nemají již takovou sílu a automobil nemusí zabrzdit, když to právě budete potřebovat. Pravidelný interval pro výměnu destiček není přesně dán. Míra opotřebení záleží na stylu jízdy, jízdního režimu vozidla atd. Kdy je potřeba brzdové destičky vyměnit zjistíme pomocí signalizační kontrolky ve vozidle. Pro vysokou bezpečnost brzdícího systému nabízíme brzdové destičky pouze renomovaných značek např. ATE,TRW,ABS,FERODO.

 

 

Výměna brzdové kapaliny

Výměna brzdové kapaliny by měla být prováděna v intervalu jednou za 24 měsíců. Pokud si nejste jisti zda kapalinu vyměnit nebo ne, přijeď te k nám a my provedeme měření bodu varu kapaliny přístrojem AT1200.

 

Výměna tlumičů

Výměna tlumičů je velice důležitá. V případě špatných tlumičů je vozidlo silně nestabilní. Špatné tlumiče omezují ovladatelnost a přesnost řízení vozu. Mohou také ovlivnit opotřebení pneumatik a dalších dílů podvozku.

 

Komplexní příprava a provedení STK

Tímto chceme rozšířit kvalitu našich poskytovaných služeb. Na vozidle provedeme předběžnou kontrolu závad a po konzultaci se zákazníkem následnou opravu a provedení STK.

Kódování autoskla vám přinese

  • Levnější pojištění vozu
  • Odradí většinu zlodejů - prodělali by
  • Případnou snadnější dohledatelnost vozu

Po08:00 - 16:30
Út08:00 - 16:30
St08:00 - 16:30
Čt08:00 - 16:30
08:00 - 16:30
Sozavřeno -  16694172001669481640ještě
Nezavřeno
mapa Ukázat cestu z
Frýdku-MístkuFrýdlantuHavířovaRudnéOpavy

Jak u nás můžete zaplatit?V hotovosti, nebo kartou:

cards